17-18 травня 2018 року декан факультету української філології та журналістики Коваленко Борис Олексійович і професор кафедри української мови Коваленко Наталія Дмитрівна взяли участь у І Міжнародному форумі «Роль вищої освіти в контексті викликів сучасності» в рамках ІV Конференції ректорів і керівників вищих шкіл (м. Карпач, Республіка Польща).  Окрім доповідей про актуальні проблеми вищої освіти в умовах глобалізації, на конференції провідні світові виробники комп’ютерної техніки та ІТ-компанії Польщі презентували найсучасніші розробки для технічного забезпечення якісної освіти, демонстрували можливості новітніх комп’ютерів, принтерів, віртуальних окулярів.

Цікавими та інформативними були зустрічі з представниками Index Copernicus  та Web of Science, які розповіли про історію створення цих платформ, а також продемонстрували можливості пошуку, аналізу та керування бібліографічною інформацією.

Учасникам форуму з України надовго запам’ятаються пізнавальні екскурсії історичними місцями, музеями, замками у містах Карпач, Валбжих, Краків.

Прес-центр університету