Свято Першого вересня – це завжди щось більше, ніж звичайний захід. Воно надихає, налаштовує на навчання, створює привід для знайомства першокурсників одне з одним. Сьогоднішнє Перше вересня не було виключенням.

Наймолодших студентів К-ПНУ ім. Івана Огієнка, а це 850 юнаків та дівчат, цього дня було запрошено на врочистості посвяти у студентство.

Ректор університету, професор Сергій Копилов наголосив, що Університет Огієнка вже сотий рік виховує українську інтелігенцію, людей, які змінюють Україну на краще, і висловив сподівання, що сьогоднішні першокурсники продовжать цю традицію.

Музичну атмосферу створювали лауреати та призери всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсів: Ілона Тихонюк, Діана Молчанкіна, Вікторія Олійник, Олександра Крилова, Ірина Угніченко, Ірина Корецька, Віктор Кернер, Сергій Клейніс, Тарас та Степан Пухальські.

Очі, зіщурені від сонця, усміхнені обличчя, сором’язливі знайомства, передчуття принципово нового життя – все це й багато іншого створювало ту особливу атмосферу, що завжди згадується потім, як початок чогось неймовірного.

 

Оксана Грушанська

Фото: Сергій Швець

Студентський меридіан

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *