Ось і закінчились недоспані ночі, незакриті вчасно «хвости» та щоденні студентські приколи. Промайнули, мов вітер у полі. Тож чим же запам’ятались ці чотири роки? Студенти-випускники про навчання в університеті.

Ірина Шубала, студентка UA1-B13: Дивно, наскільки швидко збіг час. Коли ми переступили поріг університету здавалося, що навчатимемося космічно довго. Вийшло ж так, що навчались зі швидкістю світла. Час, проведений тут, надав кожному з нас великого досвіду і розуміння цінності кожної хвилини.

Уляна Бойко, студентка U-Ur1-B13 групи: Навчання на факультеті української філології та журналістики – це вагомий запас нових знань, безліч знайомств та відкриттів, які розширюють горизонти нашого світобачення та дають провідні орієнтири у подальше життя.

Христина Юхней, студентка Zh1B13 групи:

Коли я поступала на факультет журналістики, то навіть уявлення не мала, наскільки насиченими будуть ці чотири роки. Найчастіше пригадується гра нашої групи у КВК “Першачок”. Після цієї прем’єри ми брали участь у найрізноманітніших конкурсах! Я рада, що здобуття освіти у КПНУ – це не тільки книжки, а й позитивні емоції, веселі пари і заходи.

Андрій Гуменний, студент U-Ur1-B13 групи: На першому курсі здається, що все попереду, ще довгих чотири роки. Насправді ж минає всього одна мить і ми закінчуєм четвертий курс. Навіть якщо трапиться так, що я не буду працювати за професією, ніколи не шкодуватиму, що ці чотири роки витратив на навчання в КПНУ… Найкращому університеті у світі!