23 червня 12 студентів ZH1-B13 групи успішно захистили дипломні роботи. Студенти розробили різноформатні проекти, з-поміж яких: цикл дитячих та тревел-радіопрограм, відеопрограма про українських заробітчан у Росії, фотопроект у форматі глянцю, містичні відеоісторії та веб-сайт. Дипломні роботи торкнулися дослідження соціальних телепрограм, екопроблематики в ЗМІ та впливу телешоу на маси.

Головою комісії була Ірина Анатоліївна Насмінчук,  кандидат філологічних наук, доцент, а членами комісії – Лариса Іванівна Громик, кандидат філологічних наук, доцент кафедри журналістики та Оксана Іванівна Почапська, кандидат наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри журналістики.

” Сьогодні студенти висвітлили результати наукових досліджень, продемонстрували набуті професійні вміння та навички. Усі проекти та роботи унікальні, адже кожен репрезентував обрану тему у власному баченні та розумінні”, – зазначила Ірина Анатоліївна.

Також на захист дипломних проектів завітали: Борис Олексійович Коваленко, декан факультету, кандидат філологічних наук, доцент, Олександр Сергійович Волковинський, завідувач кафедри журналістики, доктор філологічних наук, професор та Юрій Олександрович Маркітантов, кандидат філологічних наук, доцент.

Нагадаємо, що випуск на факультеті української філології та журналістики відбудеться 7 липня 2017 року.