25 вересня пройшов Кубок ректора з мініфутболу серед  дівчат, присвячений 75-річчю факультету фізичної культури К-ПНУ.

Збірна команда навчально-наукового інституту української філології та журналістики посіла ІІІ місце.

Участь у змаганнях взяли студентки 1 курсу: Ольга Гідзіль, Тетяна Попова, Вікторія Слісаренко, Олена Шевченко, Каріна Боднаровська.

Організаторами та арбітрами матчів були: кандидат наук з фізичного виховання та спорту, старший викладач кафедри спорту і спортивних ігор Вадим Стасюк,  кандидат педагогічних наук, викладач кафедри спорту і спортивних ігор Андрій Петров, здобувач вищої освіти Максим Пасічник.

Призерів змагань нагородили грамотами та подарунками.

Спорт формує дисципліну, силу волі та цілеспрямованість, вчить долати труднощі та працювати в команді. Вітаємо наших здобувачів та бажаємо нових перемог!