25 вересня першокурсники ННІ української філології та журналістики долучилися до зустрічі з фахівцями соціально-психологічної служби, яка була спрямована на підтримку адаптації новачків до університетського середовища.

Захід проходив у невимушеній атмосфері, де студенти могли вільно спілкуватися з психологами й однолітками. Кандидати психологічних наук, доценти Юлія Данчук і Оксана Логвіна застосовували інтерактивні методики для покращення комунікації та згуртованості. Особливу увагу приділяли емоційному стану першокурсників, їхнім очікуванням і можливим труднощам у навчанні та соціалізації.

Під час зустрічі психологи ознайомили студентів із ресурсами, які пропонує університетська соціально-психологічна служба, й розповіли про можливості індивідуальних консультацій і групової підтримки. Здобувачам надали корисні контакти для подальшої співпраці та закликали звертатися за допомогою в разі потреби.

Захід допоміг першокурсникам відчути підтримку та належність до університетської спільноти, а також навчив їх важливості піклування про своє психічне здоров’я, створив основу для відкритого діалогу про емоційні виклики, із якими студенти можуть стикатися впродовж навчання.

Відгуки студентів:

«Побувавши на зустрічі із психологами ми почули цікаву та корисну інформацію щодо ментальної підтримки для першокурсників, адже зараз ми проходимо адаптаційний період, який є доволі складним для багатьох із нас.
Окрім того, ми пройшли різні психологічні тести, які допомогли нам краще зрозуміти самих себе та трохи розважитись, бо деякі відповіді до тестів були кумедними», – Вікторія Білецька (Ua1-B24);

«Я була дуже вражена від зустрічі зі спеціалістами з психології! Дізналась для себе багато нового. Також мені сподобались психологічні тести», Софія Єхно (Ua1-B24).