7-9 жовтня 2024 року заступник директора навчально-наукового інституту української філології та журналістики, доцент кафедри української мови Попович А.С., професор кафедри української мови, гарант освітньо-наукової програми «Філологія» Коваленко Н.Д., голова Ради Наукового товариства студентів (слухачів), аспірантів, докторантів К-ПНУ імені Івана Огієнка, асистент кафедри історії української літератури та компаративістики Трофимюк О.Ю. взяли участь у циклі інтенсивів «Принципи прозорості та кращі практики у науковій видавничій діяльності»: «Принципи прозорості та кращі практики у науковій видавничій діяльності: інтенсив для аспірантів» (7.10.2024 р.), «Принципи прозорості та кращі практики у науковій видавничій діяльності: інтенсив для редакційного персоналу» (8.10.2024 р.), «Принципи прозорості та кращі практики у науковій видавничій діяльності: інтенсив для досвідчених науковців» (9.10.2024 р.).

Інтенсиви відбувалися у межах модулів Жана Моне: ERASMUS-JMO-2021-HEI-TCH-RSCH-101048055 – «AICE – With Academic integrity to EU values: step by step to common Europe», ERASMUS-JMO-2022-HEI-TCH-RSCH-101085198 – «OSEE – Open Science and Education in Europe: success stories for Ukrainian academia».