14 жовтня 2024 року студенти навчально-наукового інституту української філології та журналістики ознайомилися з програмою Еразмус+. Спікерами заходу були Віта Коновальчук, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків з міжнародної академічної мобільності, та Єлизавета Нетеча, провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків з проєктної діяльності.

Під час зустрічі студентка факультету іноземної філології Ніка Ковальська, яка навчалася в Католицькому університеті (м. Ружомберок, Республіка Словаччина), та здобувачка вищої освіти навчально-наукового інституту української філології та журналістики Анастасія Нінадовська, яка перебувала на академічній мобільності в Гданському Університеті (м. Гданськ, Республіка Польща), розповіли про успішний досвід участі в програмі Erasmus+.