22-23 квітня 2020 року на базі Університету імені Марії Кюрі-Склодовської в Любліні (Польща) та Горлівського інституту іноземних мов ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет» (Бахмут) дистанційно відбулася ІІ Міжнародна науково-практична конференція студентів і молодих науковців «Україністика: нові імена в науці» з нагоди підготовки до святкування 150-річчя від дня народження Лесі Українки.

До роботи конференції активно долучились студенти і магістранти факультету української філології та журналістики Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка – О.Буцвін, Д.Бановська, О.Трофимюк, О.Фостата, Л.Гончарова, У.Гнаткович та Л.Демцун (наук. кер. – к.філол.н., доц.Починок Л.І.). Загалом у конференції взяли участь понад 120 студентів та молодих науковців університетів України та Польщі.