23-24 вересня на факультеті української філології та журналістики відбулася наукова конференція студентів і магістрантів за підсумками науко-дослідної роботи у 2019 році.

Метою конференції став обмін практичними і теоретичними напрацюваннями між учасниками та апробація наукових результатів їхніх досліджень.

У наукових доповідях, виголошених на секційних засіданнях, порушувалися важливі та актуальні проблеми сучасного мовознавства, історії та культури мови, лексики та фразеології, діалектології, методики української мови та літератури, когнітивної лінгвістики, історії й теорії літератури, літературного краєзнавства, огієнкознавства, журналістської жанрології, теорії та історії журналістики, реклами та PR тощо.

Робота секцій виявилася плідною та продуктивною. Виголошені доповіді спонукали до жвавих дискусій, що сприяло активізації творчого та наукового пошуку учасників конференції.

Студенти факультету української філології та журналістики засвідчили високий рівень власних наукових досліджень.

За результатами виголошених доповідей ухвалили наступний розподіл призових місць:

Підсекція «Лексики та фразеології»

І місцеЖелізник Марія, студентка 3 курсу, наук. керівник – Беркещук І.С.;

ІІ місце Цегельник Діана, студентка 3 курсу, наук. керівник – Коваленко Б.О., Довга Аліна, студентка 3  курсу, наук. керівник – Беркещук І.С.;

ІІІ місце Заплітна Ангеліна, студентка 3 курсу, наук. керівник – Беркещук І.С.

Підсекція «Методики української мови та когнітивної лінгвістики» –

І місцеБілак Наталія, магістрантка, наук. керівник – Попович А.С.;

ІІ місцеГригорук Альона, магістрантка, наук. керівник – Шеремета Н.П.; Козярук Богдана, магістрантка, наук. керівник – Марчук Л.М.;

ІІІ місцеГерлєй Марія, магістрантка, наук. керівник – Беркещук І.С.

Підсекція «Лінгвокультурології» –

І місцеНеставальська Наталія, магістрантка, наук. керівник – Попович А.С.;

ІІ місцеГончарова Людмила, магістрантка, наук. керівник – Попович А.С.; Гнаткович Уляна, магістрантка, наук. керівник – Попович А.С.;

ІІІ місцеОсадчук Вікторія, магістрантка, наук. керівник – Дзюбак Н.М.; Прокопишин Мар’яна, магістрантка, наук. керівник – Дзюбак Н.М.; Коломиєць Роксолана, магістрантка, наук. керівник – Ладиняк Н.Б.;

Підсекція «Фольклору та етнографії»

І місцеВойцеховська Ангеліна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Щегельський В.В.;

ІІ місцеВасилинчук Катерина, студентка 2 курсу, наук. керівник – Щегельський В.В.;

ІІІ місцеМельничин Ольга, студентка 2 курсу, наук. керівник – Щегельський В.В..

Підсекція «Давньої української літератури»

І місцеГудайтес Богдана, студентка 2 курсу, наук. керівник – Рарицький О.А.;

ІІ місцеГарбуз Аліна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Рарицький О.А., Андрощук Ірина, студентка 2 курсу, наук. керівник – Рарицький О.А.;

ІІІ місцеБеляєва Тетяна, студентка 2 курсу, наук. керівник – Рарицький О.А.; Василинчук Катерина, студентка 2 курсу, наук. керівник – Рарицький О.А.; Палійчук Альона, студентка 2 курсу, наук. керівник – Рарицький О.А.;

Підсекція «Нової української літератури»

І місцеПоп Наталія, студентка 4 курсу, наук. керівник – Джурбій Т.О.;

ІІ місцеПеребийносюк Ірина, студентка 4 курсу, наук. керівник – Джурбій Т.О.;

ІІІ місцеКоваленко Марія, студентка 4 курсу, наук. керівник – Починок Л.І., Бурса Мар’яна, студентка 4 курсу, наук. керівник – Починок Л.І..

Підсекція «Теорії літератури»

І місцеТрофимюк Олеся, магістрантка, наук. керівник – Рарицький О.А.;

ІІ місцеБорідко Ольга, студентка 4 курсу, наук. керівник – Волковинська І.В.;

ІІІ місцеКрива Вікторія, студентка 4 курсу, наук. керівник – Волковинська І.В.; Корній Анастасія, студентка 4 курсу, наук. керівник – Волковинська І.В..

Підсекція «Методики навчання української літератури»

І місцеШаповалова Наталія, магістрантка, наук. керівник – Волковинська І.В.;

ІІ місце Писаренко Лілія, магістрантка, наук. керівник – Громик Л.І..

Підсекція «Огієнкознавчих та біблієзнавчих студій»

І місцеГончарова Людмила, магістрантка, наук. керівник – Починок Л.І.;

ІІ місцеГнаткович Уляна, магістрантка, наук. керівник – Починок Л.І..

Підсекція «Проблеми журналістської жанрології, теорії та історії журналістики» –

І місцеКовальчук Марина, магістрантка, наук. керівник – Насмінчук І.А.;

ІІ місцеБонцю Григорій, магістрант, наук. керівник – Волковинський О.С.;

ІІІ місцеСавельян Дарія, магістрантка, наук. керівник – Насмінчук І.А..

Підсекція «Актуальні проблеми сучасних ЗМІ» –

І місцеХижа Ірина, магістрантка, наук. керівник – Волковинський О.С.;

ІІ місцеМальована Юлія, магістрантка, наук. керівник – Абрамович С.Д.;

ІІІ місцеМитрофанюк Тетяна, магістрантка, наук. керівник – Насмінчук І.А.

Підсекція «Проблем реклами і PR» –

І місцеДмитрук Роксолана, студентка 4 курсу, наук. керівник – Загоруйко Н.А.;

ІІ місцеОтвіновська Анастасія, студентка 4 курсу, наук. керівник – Лівіцька О.В.;

Вітаємо переможців та бажаємо всім учасникам конференції нових наукових здобутків!

Заступник декана з наукової роботи

та інформатизації навчального

процесу, кандидат філологічних наук,