14 жовтня 2020 року ювілей святкує Людмила Миколаївна Марчук – завідувач кафедри української мови, доктор філологічних наук, професор.

Вельмишановна Людмило Миколаївно!

Щиро вітаємо Вас зі славним ювілеєм! Пишаємося Вашими науковими здобутками, досягненнями у навчанні та вихованні студентської молоді, у розвої українського мовознаства.

Шануємо Вас як принципову очільницю кафедри, доброзичливу колегу й мудру порадницю.

Ваша щоденна плідна праця є свідченням того, що Ви живете університетом і наукою, завжди сповнені нових цікавих ідей і творчих задумів.

Зичимо Вам, шановна Людмило Миколаївно, міцного здоров’я, земного щастя, сонячного настрою. Нехай Ваш життєвий шлях буде наповнений новими злетами й досягненнями, а кожен його день осяяний променями глибокої вдячності та шани від колег і студентів.

З повагою – колектив факультету української філології та журналістики.