Вельмишановна Наталіє Петрівно!

Вітаємо Вас з ювілеєм!

Від щирого серця бажаємо Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, невтомності та нових здобутків у повсякденній відповідальній діяльності, успішного здійснення всіх професійних і особистих задумів. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги. Бажаємо, щоб робота приносила Вам радість, щоб Ваші старання були виправдані вдячністю Ваших студентів. Нехай доля і надалі буде прихильною до Вас, даруючи радість життя, незрадливу удачу, вірних і надійних друзів!

У цей знаменний для Вас день колектив факультету української філології та журналістики зичить Вам зберігати бадьорість духу, витримку і прагнення до підкорення нових вершин! А ще – міцного здоров’я на многії літа, аби здійснилися усі Ваші плани, мрії та бажання!

З повагою – колектив факультету української філології та журналістики!