1 вересня вищі навчальні заклади відзначали по-особливому, адже не було традиційних урочистостей, вітань, актових лекцій, і святкових фотографувань. Воєнний стан накладає відбиток на усі аспекти життя. І Кам’янець-Подільський  національний університет імені Івана Огієнка також стартував по-діловому, зібрано і організовано – бо це саме те, що доречно в цей час, і чого чекає від нас держава.
Навчально-науковий інститут української філології та журналістики розпочав навчальний рік із засідання Ради трудового колективу, до якого приєднався ректор університету професор Сергій Копилов.
На порядку денному розглянули два питання. Зокрема, перше питання стосувалося надання згоди щодо призначення на посаду директора навчально-наукового інституту української філології та журналістики доктора філологічних наук Бориса Олексійовича Коваленка (доповідали С.А.Копилов та Б.О.Коваленко). А друге – внесення змін до складу членів ученої ради ННІУФЖ (доповідав Б.О.Коваленко).
За результатами засідання одноголосним рішенням Бориса Олексійовича було ухвалено на посаду директора.