Кам’янець-Подільський національний університет імені Івана Огієнка активно залучає стейкголдерів до реалізації освітнього процесу. До гостьових лекцій долучаються студенти навчально-наукового інституту української філології та журналістики. Такі заняття проводять відомі науковці, представники та експерти відповідних галузей науки, письменники, роботодавці, вчителі-словесники та інші.

6 жовтня 2022 року здобувачі бакалаврського рівня вищої освіти освітньо-професійної програми «Середня освіта (Українська мова і література)» третього і четвертого років навчання відвідали онлайнову гостьову лекцію «Національно-патріотичне та військове виховання особистості та його значення в сучасних реаліях», яку прочитала начальник кафедри психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (м. Хмельницький) Валентина Мірошниченко.

У процесі вивчення навчальних дисциплін «Методика навчання української літератури» (викладачі – А.С.Попович, Д.Б.Коваленко), «Історія української літератури» (викладач – Л.І.Починок) студенти першого і четвертого курсів 7 жовтня прослухали лекцію «Казкотерапія та її специфіка». Лектором була Ірина Мацко, українська дитяча письменниця, ілюстратор, казкарка, видавець, голова ГО «Творчий простір ОРЕЛІ», керівник креативної студії «ІРИска».