Колектив навчально-наукового інституту української філології та журналістики щиросердно вітає Наталію Дмитрівну Коваленко – доктора філологічних наук, вченого секретаря університету, доцента кафедри української мови з відзнакою адміністрації та профкому університету  за видатні наукові досягнення у 2022 р.!

Пишаємось невтомною працею Наталії Дмитрівни! Перша у рейтингу науково-педагогічних працівників за результатами 2021–2022 н. р. серед посадової категорії «доценти», знана науковиця в Україні та за її межами, шанована завідувачка навчально-наукової лабораторії діалектологічних досліджень, невтомна збирачка скарбів національної культури, обрядово-звичаєвої спадщини та говіркового мовлення Поділля, натхненна популяризаторка життєдайного джерела нашої держави – рідного Слова.

Укорінюйте, Наталіє Дмитрівно, й надалі потужну роль жіноцтва в науці! Наснаги вам і реалізації нових наукових проєктів!