16 травня 2023 року ректор Сергій Копилов нагородив здобувачку бакалаврського рівня вищої освіти навчально-наукового інституту української філології та журналістики Дорогу Вікторію Почесною грамотою Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка за високу наукову активність, результативність науково-дослідницької діяльності у 2022-2023 рр. та з нагоди Дня науки в Україні.

Сергій Анатолійович також подякував за внесок у розвиток наукової діяльності університету заступнику директора навчально-наукового інституту української філології та журналістики з наукової діяльності та міжнародних зв’язків Попович Анжеліці та вручив символічний подарунок.

Щиро вітаємо Вікторію Дорогу та Анжеліку Попович і бажаємо успіхів в подальших наукових пошуках!