Ще одна історія успіху від команди однодумців, у якій талант учениці та високий професіоналізм наукового керівника дали такий результат.

15 травня 2023 року в Хмельницькому університеті управління і права імені Леоніда Юзькова відбулися урочистості з нагоди вручення обласних премій переможцям ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України у 2023 році.

Кам’янець-Подільський на урочистостях представляли здобувачі закладів середньої освіти місцевого та обласного підпорядкування, які посіли І місця, зокрема, Антоніна Свирида, учениця 11 класу  Кам’янець-Подільського ліцею №5 та її науковий керівник Валерій Щегельський, кандидат філологічних наук, старший викладач кафедри історії української літератури та компаративістики, завідувач навчально-наукової лабораторії етнології К-ПНУ імені Івана Огієнка.

Зичимо успіхів на всеукраїнському рівні!