Упродовж 24 -28 липня 2023 року аспірантка кафедри української мови Бановська Дар’я брала участь у проєкті «Літня школа молодого науковця 3.0», яку організувала Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України.

Олеся Ващук, фасилітатор Школи, привітала учасників і провела інтенсив «Професійний розвиток». Цікаву й актуальну лекцію «Нормативні вимоги до написання та захисту дисертаційних досліджень» прочитав запрошений експерт Олександр Торбас.

Учасники комунікували з лекторами, які допомагали здобути нові знання й ділилися практичним досвідом. Для аспірантів це стало унікальною можливістю поспілкуватися в колі однодумців і віднайти розв’язання проблемних питань.

Робота Школи була насиченою на позитивні емоції, жваві дискусії та відбувалася в теплій і дружній атмосфері.