Інформаційний консалтинг для професійної спільноти вчителів української мови та літератури відбувся на базі кафедри української мови К-ПНУ. Спікери доктор педагогічних наук, кандидат філологічних наук, доцент, заступник директора навчально-наукового інституту української філології та журналістики з наукової роботи та міжнародних зв’язків Анжеліка Попович  і кандидат філологічних наук доцент, завідувач кафедри історії української літератури та компаративістики Людмила Починок провели сертифікований науково-методологічний семінар «Актуальні питання ефективної організації освітнього процесу з української мови та літератури в умовах Нової української школи та сучасних соціальних викликів». Модератор спільноти Світлана Лівіцька, консультант ЦПРПП, ознайомила учасників з методичними рекомендаціями щодо викладання української мови та літератури у 2023/2024 навчальному році.