26 жовтня в Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка відбулася Всеукраїнська наукова онлайн-конференція, присвячена регіональній журналістиці в контексті цивілізаційних трансформацій та викликів сучасності, ініційована й ораганізована кафедрою журналістики.

Під час конференції обговорювалися важливі проблеми й тенденції розвитку регіональної журналістики в умовах війни. Зокрема, мова йшла про недофінансування, свободу слова (переважно дискусії виникли навколо конструктивної критики окремих дій влади – «на часі чи не на часі»), жанрові модифікації й трансформації медіа під впливом цифрових технологій. Учасники заходу розглянули особливості функціювання, новації та перспективи сучасних регіональних медіа як в Україні, так і за її межами.
Розширення горизонтів та обмін досвідом на таких конференціях є важливим етапом у розвитку медіа і налагодженні співпраці між ЗВО та медійниками, що на сьогодні є невід’ємною складовою якісної підготовки майбутніх журналістів.