У Камʼянець-Подільському   національному університеті імені Івана Огієнка відбулося відкриття меморіальної дошки батька, сина, воїна та героя Руслана Козака, який загинув, мужньо боронячи суверенітет та незалежність України.

Батьки, друзі, родичі, викладачі та студенти прийшли вшанувати світлу памʼять талановитого студента, який поклав життя, захищаючи Україну в боротьбі проти сил зла й невгамовної російської агресії. Його дух сильніший за страх, а надії його вистачить на покоління вперед. Він був і залишається тим ангелом, який оберігає наш сон. Шануймо та памʼятаймо справжнього патріота, героя нашої Батьківщини, мужнього і  справедливого Руслана Козака.

Присутні поклали квіти біля меморіальної дошки та вшанували його пам’ять. Руслану посмертно присвоєно звання «Почесний громадянин міста». Герой отримав орден Богдана Хмельницького 3 ступеня, яким нагороджуються військовослужбовці за бездоганне виконання військового та службового обов’язку, виявлену при цьому доблесть і честь.

Завідувач кафедри журналістики, доктор філологічних наук, професор кафедри  української мови Людмила Марчук поділилася своїми спогадами про Руслана. Розповіла, що він був світлою та доброю людиною, не міг залишатися осторонь захисту Батьківщини у 2014 році під час АТО. Як і не зміг у 2022 році під час повномасштабного вторгнення.

Рівняймося на Руслана, бо він був хороброю людиною із серцем, наповненим любов’ю. Проходячи повз рідний університет, не забуваймо  згадувати героїв, які віддали за нас найдорожче.

Ілля Кащен, Тетяна Ванат,
здобувачі кафедри журналістики, група Zh1-B20