22 вересня в спеціалізованій вченій раді Інституту української мови НАН України відбувся захист дисертації на здобуття наукового ступеня доктора філологічних наук зі спеціальності 10.02.01 – українська мова доцента кафедри української мови, керівника навчально-наукової лабораторії з діалектологічних досліджень, ученого секретаря вченої ради Університету Огієнка Наталію Дмитрівну Коваленко (тема роботи «Фразеологія в діалектному мовленні: ареальне варіювання і функціонування»). Науковий консультант – директор Інституту української мови НАН України, доктор філологічних наук, професор Гриценко Павло Юхимович.

Щиро вітаємо Наталію Дмитрівну з успішним захистом дисертації та бажаємо міцного здоров’я, добробуту, злагоди, наснаги в професійному зростанні та в майбутніх наукових пошуках!