Відповідно до Плану заходів із популяризації академічної доброчесності на І семестр 2021-2022 н.р. у Кам’янець-Подільському національному університеті імені Івана Огієнка, у переддень відзначення Міжнародного дня академічної доброчесності, на факультеті української філології та журналістики було проведено лекцію-презентацію «Академічна доброчесність у ЗВО» (для студентів груп Ukr1-B20, Ukr2-B20, Fukr1-B20). Спікер заходу – старший викладач кафедри історії української літератури і компаративістики, заступник декана з наукової роботи та інформатизації навчального процесу Тетяна Джурбій. Під час зустрічі здобувачам вищої освіти було презентовано особливості впровадження політики академічної доброчесності в освітньо-науковому процесі вишу. Зокрема, студенти спробували самостійно викоремити цінності, яких потрібно дотримуватись як студентам, так і викладачам під час навчання. Після завершення лекції охочі мали змогу озвучити свої міркування щодо можливих шляхів популяризації академічної доброчесності, зокрема, з-поміж студентів-першокурсників, а також висловили сподівання на подальші зустрічі в такому форматі.