4-5 квітня 2023 року в навчально-науковому інституті української філології та журналістики проведено наукову конференцію студентів і магістрантів за підсумками науково-дослідної роботи у 2022-2023 навчальному році.

У секції «Українська мова» здобувачі вищої освіти представляли наукові досягнення в 5 підсекціях, зокрема  «Історії та культури української мови» «Фразеології української мови», «Лексики та стилістики української мови», «Методики навчання української мови», «Лінгвокультурології та когнітивної лінгвістики».

За підсекціями «Історія української літератури»,  «Новітня українська література», «Фольклор», «Методика навчання української літератури» працювали студенти секції «Історія української літератури, фольклористика та методика навчання української літератури».

Здобувачі-журналісти (секція «Журналістика») обговорювали наукові проблеми в підсекціях «Жанри в журналістських системах» і «Крос-медійність і конвергентність у системі сучасного інформаційного простору».