Саме під такою назвою 30 квітня, в рамках відкриття туристичного сезону, у місті Кам’янець-Подільський відбувся забіг.

Захід організували на підтримку та збір коштів для військовослужбовця Валерія Одайника, який отримав важкі поранення під Бахмутом та потребує протезування.

Головним організатором забігу є колектив факультету фізичної культури Національного університету ім.І.Огієнка. Тут Валерій Одайник раніше працював викладачем та тренером.

До забігу долучилися чимало науково-педагогічних працівників університету, а також здобувачів вищої освіти. Зокрема й директор навчально-наукового інституту української філології та журналістики Борис КОВАЛЕНКО, а також старший викладач кафедри історії української літератури та компаративістики,  Валерій ЩЕГЕЛЬСЬКИЙ.