22 листопада 2023 року в навчально-науковому інституті української філології та журналістики відбулася ІІ Всеукраїнська наукова конференція здобувачів вищої освіти «Нові парадигми сучасної філології».

Студенти мали змогу представити свої наукові пошуки в чотирьох секціях: «Парадигми сучасної української лінгвістики» (64 здобувачі), «Основні тенденції розвитку українського літературознавства» (11 здобувачів), «Актуальні проблеми методики навчання української мови і літератури» (42 здобувачі), «Особливості сучасного медійного тексту» (11 здобувачів).

У науковому форумі взяли участь здобувачі закладів вищої освіти різних регіонів України, зокрема Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», Державного податкового університету, Житомирського державного університету імені Івана Франка, Комунального закладу вищої освіти «Вінницький гуманітарно-педагогічний коледж», Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького, Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національного технічного університету «Дніпровська політехніка», Поліського національного університету, Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії, Хмельницького національного університету, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

ПРОГРАМА студ ННІ УФЖ 2023